Koncert przeniesiony: Ralph Kaminski “Kosmiczne Energie”


Koncert przeniesiony: Ralph Kaminski  “Kosmiczne Energie”
Kiedy:
21 Luty 2021@18:00
2021-02-21T18:00:00+01:00
2021-02-21T18:15:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Kontakt:
Koncert przeniesiony: Ralph Kaminski  "Kosmiczne Energie" @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Dolnośląskie | Polska
Koncert będzie przeniesiony na inny termin, czekamy na potwierdzenie
dokładnej daty.
Bilety zachowają ważność. Po oficjalnym ogłoszeniu zmian będzie
możliwość zwrotu biletów w miejscu ich zakupu jeśli nowa data będzie
nieodpowiednia dla Państwa

RALPH KAMINSKI & My Best Band In The World – trasa “Kosmiczne Energie”
Niedziela, 21 lutego 2021, Stary Klasztor – Sala Gotycka, ul. Purkyniego 1
17:15 wejście
18:00 start koncertu
Bilety:
79 zł – parter
90 zł – balkon siedzące
#grajmybezpiecznie
RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor. Piosenki Ralpha Kaminskiego to kontrastujące połączenie muzycznej siły i delikatności. Po wiosennej trasie, promującej nową płytę – „Młodość”, przyszła pora dokończyć podróż pełną kosmicznych energii. Zapraszamy na niekonwencjonalne koncerty w formie spektakli, w towarzystwie znakomitego zespołu My Best Band In The World!
Ralph Kaminski – od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. Artysta zbudował swój niepowtarzalny styl, tym samym wprowadzając świeżość na polskim rynku. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń. Ralph otrzymał dwie nominacje do muzycznej nagrody Fryderyk w kategorii “album roku muzyka alternatywna” oraz “producent muzyczny roku”.
Premiera płyty „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych. „Młodość” – to nostalgiczny powrót do lat 80., a zarazem wyjątkowa i niespotykana wcześniej na polskiej scenie wrażliwość, będąca głosem nowego pokolenia. Promujące go single pt. „Autobusy”, „Kosmiczne energie” czy „Wszystkiego najlepszego” mają na licznikach milionowe wyświetlenia i wciąż idą w górę.
Intymny i poruszający album MŁODOŚĆ zabrzmi ponownie na żywo. Przed wami nowa odsłona trasy, której nie możecie przegapić!
Single:
„Wszystkiego najlepszego” https://tinyurl.com/RalphWN
„Kosmiczne Energie” https://tiny.pl/t11pm
“Autobusy” https://www.youtube.com/watch?v=ARZAUVpvxw8
——
Warunki uczestnictwa w wydarzeniu podczas epidemii wirusa SARS-COV-2
1. Uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazania swoich danych kontaktowych (imię i nazwisko, nr telefonu komórkowego) Organizatorowi.
2. Administratorem Państwa danych jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych Nasze Miasto Wrocław z siedzibą we Wrocławiu, ul. Purkyniego 1, kod pocztowy 50-155 Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
3. Wzór oświadczenia dostępny jest pod linkiem: https://wrockfest.pl/…/oswiadczenie-uczestnika-covid…/
Należy je złożyć przy wejściu do obiektu lub na teren wydarzenia.
4. Osoby odmawiające złożenia oświadczenia nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu; w takim przypadku kwota za bilet nie podlega zwrotowi.
5. W trakcie wydarzenia:
• każdy uczestnik zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przed wejściem na teren wydarzenia. Preparaty do dezynfekcji będą dostępne na miejscu;
• w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo należy przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub przyłbicy, również podczas trwania wydarzenia;
• ze względu na wymogi związane z procedurami bezpieczeństwa prosimy o przyjście na wydarzenie z czasowym wyprzedzeniem;
• zalecamy korzystanie z biletów elektronicznych;
• osoby z widocznymi objawami przeziębienia (duszności, kaszel) nie będą wpuszczane na teren wydarzenia;
• uczestnicy zobligowani są do utrzymywania dystansu 2 m od innych uczestników;
• uczestnicy zobligowani są do stosowania się do wszystkich poleceń wydawanych przez obsługę wydarzenia;
• uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją ww. regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać