WESELA

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , udostępniamy trzy zupełnie różne sale weselne w pięknej gotyckiej aranżacji.

1. Sala Gotycka
  2. Sala Restauracyjna z letnim patio
  3. Sala Witrażowa

Każda z sal posiada wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający wraz z obsługą techniczną oraz sprzęt pozwalający na wyświetlenie filmów lub zdjęć. W dodatku w każdej lokalizacji dostępne jest pełne zaplecze cateringowe oraz bar.

Zaproszeni goście będą bawili się tak radośnie, jak nigdy wcześniej.

Stwórzmy razem piękne wspomnienia!

Stary Klasztor

Stary Klasztor to idealne miejsce na organizację wesela!

Pragniecie aby Wasze wesele odbywało się w doskonałym wnętrzu o dogodnej lokalizacji, gustownym wystroju przy świetnej muzyce?

Nasza firma udostępni Wam na tę okoliczność takie właśnie miejsce!  Restauracja Stary Klasztor to  wyjątkowo klimatyczny lokal umiejscowiony w centrum Wrocławia, tuż obok Galerii Dominikańskiej oraz Hali Targowej.

Aura wnętrza lokalu wpływa pozytywnie na nastrój Gości, emanuje ciepłem i wytwarza strefę komfortu.  Średniowieczna surowość ścian i podłóg ożywiona światłem niezwykle stylowych lamp, dywany, kanapy i regały z książkami to podziwiane na codzie elementy stałe tego wnętrza. Nasza firma może jednak przygotować specjalnie dla Was dowolną aranżację, idealnie dopasowaną do Waszych osobistych preferencji.

Razem spełnimy marzenia!

Z czego słynie klub muzyczny Stary Klasztor?

W Restauracji Stary Klasztor znajduje się profesjonalne nagłośnienie, sprzęt audiowizualny oraz oświetlenie. W sezonie koncertowym niemal codziennie odbywają się tutaj występy cenionych zespołów lokalnej i ogólnopolskiej sceny muzycznej. Można było usłyszeć na tutejszej scenie podziwiać gwiazdy najwyższego szczebla! Oprócz koncertów scena Starego Klasztoru gościła również regularnie komików, studentów szkoły jazzowej, pisarzy i ważne osobistości podczas różnego rodzaju eventów.

Udostępniamy to niezwykłe miejsce jako kompleksowo przygotowaną salę weselną z antresolą oraz zadaszonym patio na wewnętrznym dziedzińcu. Na życzenie Pary Młodej w Patio zaaranżować można ceremonię zaślubin, bądź skorzystać z opcji całonocnego grilla z obsługą.

Nie pozwolimy aby Goście wyszli głodni!

Martwicie się o to, że nie zdołacie na czas zaplanować menu i zamówić pysznego cateringu? Wybierając Restaurację Stary Klasztor na miejsce imprezy nie będziecie musieli się o to martwić!

Na miejscu znajduje się od lat działająca restauracja, która gotowa  jest na to, aby obsłużyć nawet najbardziej wymagających Gości. Zawsze świeże i starannie przygotowane dania z pewnością posmakują uczestnikom przyjęcia oraz Młodej Parze.

Nasz zespół zadba o funkcjonalne i gustowne rozmieszczenie stolików, a także ich eleganckie udekorowanie.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i postaw na sprawdzone rozwiązanie.

SALA WITRAŻOWA

Jeśli marzy się Wam rustykalne wesele w samym centrum Wrocławia to koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą

klimatyczna,  ceglana sala z pięknymi witrażami oraz gotyckimi sklepieniami , wyjątkowe menu weselne i dbałość o każdy detal sprawia że ten wyjątkowy dzień będzie niezapomniany

ZAPRASZAMY ❤

Sala Witrażowa znajduje się w kompleksie eventowo – gastronomicznym Starego Klasztoru, który umiejscowiony jest w samym sercu miasta Wrocławia. Oryginalne gotyckie wnętrza dopełniają kolorowe witraże tworząc niezapomniany klimat. To miejsce owiane jest magią i dobrą aurą. Stworzymy razem piękne wspomnienia.

❧ Kilka ważnych informacji:

• wesela organizujemy we wszystkie dni tygodnia
  • istnieje możliwość ustalenia indywidualnego menu dla gości na diecie
    wegetariańskiej lub wegańskiej
  • dopuszczamy możliwość organizowania alkoholu we własnym zakresie (opłata “korkowa”)

• za dodatkową opłatą oferujemy obsługę barmańską opiekującą się alkoholem i serwującego drinki

❧ Nie ponoszą Państwo dodatkowej opłaty z wynajmu Sali oraz obsługi.

❧ Poza wymienionymi elementami posiadamy bardzo dużo akcesoriów dekoracyjnych, mebli, tekstyliów oraz pełną ofertę florystyczną obejmującą dekorację sali jak i kościoła.
❧Dla wymagających klientów tworzymy indywidualną ofertę oraz oferujemy możliwość planowania i koordynacji uroczystości ślubnej i weselnej.

OFERTA ♡ SALA WITRAŻOWA ♡ TWOJE MAGICZNE WESELE

1. _Oferta-Sala-Witrażowa
  2. _Oferta-Sala-Witrażowa-Dekor
  3. _Oferta-weselna-Sala-Witrażowa-210zł
  4. _Oferta-weselna-Sala-Witrażowa-250zł
  5. _Oferta-weselna-Sala-Witrażowa-300zł

❧ Kontakt:

✉ wesela@staryklasztor.com.pl

☎ +48 730-048-677

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Z radością odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień, zechcą Państwo świętować w naszym Lokalu.

Sala Gotycka

Wesele pośród XIX-wiecznych murów wrocławskiej Sali Gotyckiej!

Wkrótce nadejdzie dzień Twojego ślubu, a Ty nadal nie wybrałeś miejsca, w którym odbędą się uroczystości?  Dzięki nam możesz świętować ten dzień w murach XIV- wiecznej Sali Gotyckiej, zlokalizowanej w samym sercu Wrocławia na ulicy Purkyniego 1. Jest to wyjątkowo cenne i atrakcyjne miejsce pod kątem historycznym, cechujące się stylowymi ścianami z surowej cegły,  oraz szerokim zapleczem restauracyjnym z przepysznym cateringiem i zdumiewająco klimatyczną muzyką.

Poczuj się niczym największa gwiazda muzycznej estrady!

Sala Gotycka jest miejscem do którego przyjeżdżają regularnie gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wystarczy wspomnieć, że udostępniane przez nas dla Ciebie sale weselne gościły do tej pory takich artystów jak chociażby: Bob Stenson, O.S.T.R , Soyka, Lamb, Czesław Śpiewa, oraz wielu innych.

Jednak w tym wyjątkowym dniu jakim jest dzień Twojego ślubu, to właśnie Ty będziesz dla nas prawdziwą gwiazdą. Udostępniamy dla Ciebie najlepsze w okolicy sale weselne – Wrocław może być z nich naprawdę dumny! To właśnie w tym niezwykłym miejscu zorganizujemy wesele Twoich marzeń. Weselne które stanowi gwarancję udanej imprezy do białego rana!