BIZNES

Zapraszamy do wynajmu przestrzeni  konferencyjnych, bankietowych i szkoleniowych.

Nasze sale położone są w samym centrum Wrocławia przy Galerii Dominikańskiej. Dysponujemy 3 przestrzeniami o różnych wielkościach.

• Oferujemy klimatyczne gotyckie wnętrza, wyposażone w profesjonalny sprzęt nagłaśniający i audiowizualny wraz z przeszkoloną obsługą techniczną.
  • W obiekcie znajduje się bar oraz w pełni wyposażona kuchnia z ciekawą propozycją cateringową. Menu dostosowane jest indywidualnie.
  • Obok obiektu znajduje się duży parking podziemny czynny całą dobę oraz wiele hoteli o różnym standardzie.

To właśnie tutaj zorganizujesz wyjątkowe konferencje w centrum Wrocławia!
Zadbamy o każdy szczegół przygotowywanego wydarzenia!

• Dzięki kilku suwerennym przestrzeniom mamy możliwość rozdzielenia Państwa wydarzenia na część oficjalną i bankietową.
  • W obiekcie znajduje się profesjonalna scena koncertowa, dzięki której mogą Państwo urozmaicić swoje wydarzenie koncertem wybranego artysty. Z chęcią pomożemy w bookingu odpowiedniego wykonawcy czy zespołu.
  • Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się wystrojem sal, tematycznymi atrakcjami, foto budkami itp.
  • Posiadamy dwie niezależne od siebie kuchnie dzięki którym możemy równolegle obsłużyć VIP oraz pozostałych gości.

Wszystkie przestrzenie dostępne są na wyłączność klienta po wcześniejszej rezerwacji. Warunki umowy dostosowane są indywidualnie. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu, postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na każde pytanie i przedstawić ofertę .

Sala Witrażowa – sala na parterze, możliwe dostosowanie dla potrzeb niepełnosprawnych, posiada suwerenne wejście, kuchnię oraz bar. W sali znajduje się projektor z ekranem, nagłośnienie i oświetlenie. Możliwy podjazd pod samo wejście.

• konferencja siedząca teatralny układ: do 120 os.
  • konferencja siedząca ze stolikami: do 80 os.
  • bankiet siedzący: do 80 os.
  • bankiet stojący: do 150 os.

Sala Stary Klasztor – na co dzień sala restauracyjna ogólnodostępna dla gości. W sali znajduje się antresola umożliwiająca wydzielenie osobnej przestrzeni. Posiada bardzo dobrze zaopatrzony bar i świetnie funkcjonującą kuchnię. Wyposażona jest w  dwa projektory z ekranami, scena wraz z nagłośnieniem i oświetlenie.

• konferencja siedząca teatralny układ: do 100 os.
  • konferencja siedząca ze stolikami: do 60 os.
  • bankiet siedzący: do 150 os.
  • bankiet stojący: do 200 os.

Sala Gotycka –  główna funkcja tej przestrzeni to sala koncertowa.  W sali znajduje się balkon i szatnia. Wyposażona jest w dużej mocy projektor z bardzo dużym profesjonalnym ekranem, najwyższej  jakości nagłośnienie oraz oświetlenie.

• konferencja siedząca teatralny układ: do 280 os.
  • konferencja siedząca ze stolikami: do 200 os.
  • bankiet siedzący: do 150 os.
  • bankiet stojący: do 300 os.

Zamów online