Sala Gotycka

Wesele pośród murów wrocławskiej Sali Gotyckiej!

Wkrótce nadejdzie dzień Twojego ślubu, a Ty nadal nie wybrałeś miejsca, w którym odbędą się uroczystości?  Dzięki nam możesz świętować ten dzień w murach XIV- wiecznej Sali Gotyckiej, zlokalizowanej w samym sercu Wrocławia na ulicy Purkyniego 1. Jest to wyjątkowo cenne i atrakcyjne miejsce pod kątem historycznym, cechujące się stylowymi ścianami z surowej cegły,  oraz szerokim zapleczem restauracyjnym z przepysznym cateringiem i zdumiewająco klimatyczną muzyką.

Poczuj się niczym największa gwiazda muzycznej estrady!

Sala Gotycka jest miejscem do którego przyjeżdżają regularnie gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wystarczy wspomnieć, że udostępniane przez nas dla Ciebie sale weselne gościły do tej pory takich artystów jak chociażby: Bob Stenson, O.S.T.R , Soyka, Lamb, Czesław Śpiewa, oraz wielu innych.

Jednak w tym wyjątkowym dniu jakim jest dzień Twojego ślubu, to właśnie Ty będziesz dla nas prawdziwą gwiazdą. Udostępniamy dla Ciebie najlepsze w okolicy sale weselne – Wrocław może być z nich naprawdę dumny! To właśnie w tym niezwykłym miejscu zorganizujemy wesele Twoich marzeń. Weselne które stanowi gwarancję udanej imprezy do białego rana!

Zamów online