KALENDARIUM

❤ Poniżej prezentujemy kalendarz najbliższych wydarzeń❤ 

W Starym Klasztorze, zarówno w Sali Restauracyjnej, jak i w Sali Gotyckiej odbywa się wiele ciekawych imprez. Są to przede wszystkim koncerty światowej sławy gwiazd, ale nie brakuje także spotkań z kabaretem, imprez tanecznych czy tematycznych.

 
ponwtśrczwptsobnie
1
2
Uwaga: koncert odwołany – Zaduszki 2020 19:00
Uwaga: koncert odwołany – Zaduszki 2020 @ STARY KLASZTOR
Lis 2@19:00
Koncert ZADUSZKI 2020  odwołany! Z przykrością informujemy, że koncert “ZADUSZKI 2020 – Damy Polskiej Piosenki” zapowiadany na 2 listopada w Starym Klasztorze zostaje odwołany. Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia Zainteresowanych przepraszamy za..
3
Uwaga: koncert przeniesiony – Korycki i Żukowska 20:00
Uwaga: koncert przeniesiony – Korycki i Żukowska @ STARY KLASZTOR
Lis 3@20:00
Zmiana terminu koncertu ANDRZEJ KORYCKI & DOMINIKA ŻUKOWSKA! Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu ANDRZEJ KORYCKI & DOMINIKA ŻUKOWSKA zapowiadanego na 3 listopada  w Starym Klasztorze! Koncert odbędzie się 14 stycznia 2021 r. w..
4
Uwaga: koncert przeniesiony – “Irlandia” 20:00
Uwaga: koncert przeniesiony – “Irlandia” @ STARY KLASZTOR
Lis 4@20:00
Uwaga: koncert przeniesiony - "Irlandia" @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Dolnośląskie | Polska
Zmiana terminu koncertu “IRLANDIA – widowisko taneczno-muzyczne”! Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu “IRLANDIA – widowisko taneczno-muzyczne” zapowiadanego na 4 listopada w Starym Klasztorze! Koncert odbędzie się 17 marca 2021 r. w tym samym..
5
6
7
8
Uwaga: koncert przeniesiony – Wysocki, Okudżawa 19:00
Uwaga: koncert przeniesiony – Wysocki, Okudżawa @ STARY KLASZTOR
Lis 8@19:00
Zmiana terminu koncertu “WYSOCKI, OKUDŻAWA – najwięksi bardowie xx wieku”! Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu “WYSOCKI, OKUDŻAWA – najwięksi bardowie xx wieku” zapowiadanego na 8 listopada w Starym Klasztorze! Koncert odbędzie się 20..
Uwaga: koncert odwołany – Pełech & Horna 20:00
Uwaga: koncert odwołany – Pełech & Horna @ STARY KLASZTOR
Lis 8@20:00
Koncert KRZYSZTOF PEŁECH & ROBERT HORNA odwołany! Z przykrością informujemy, że koncert KRZYSZTOF PEŁECH & ROBERT HORNA zapowiadany na 8 listopada w Starym Klasztorze zostaje odwołany. Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia Zainteresowanych..
9
Uwaga: koncert przeniesiony – Dikanda 20:00
Uwaga: koncert przeniesiony – Dikanda @ STARY KLASZTOR
Lis 14@20:00
Zmiana terminu koncertu DIKANDA! Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu zespołu DIKANDA zapowiadanego na 14 listopada w Starym Klasztorze! Koncert odbędzie się 27 lutego 2021 w tym samym miejscu. Zakupione bilety zachowują ważność i..
Koncert przeniesiony : Lubelska Federacja Bardów 19:00
Koncert przeniesiony : Lubelska Federacja Bardów @ STARY KLASZTOR
Lis 15@19:00
Koncert przeniesiony : Lubelska Federacja Bardów @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Dolnośląskie | Polska
Zmiana terminu koncertu LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW! Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu zespołu LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW zapowiadanego na 15 listopada w Starym Klasztorze! Koncert odbędzie się 31 stycznia 2021 w tym samym miejscu. Zakupione..
Koncert przeniesiony :Natalia Sikora 20:00
Koncert przeniesiony :Natalia Sikora @ STARY KLASZTOR
Lis 16@20:00
Koncert przeniesiony :Natalia Sikora @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Dolnośląskie | Polska
Zmiana terminu koncertu NATALII SIKORY! Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu NATALII SIKORY zapowiadanego na 16 listopada w Starym Klasztorze! Koncert odbędzie się 21 marca 2021 w tym samym miejscu. Zakupione bilety zachowują ważność..
Koncert przeniesiony: Rosalie 20:00
Koncert przeniesiony: Rosalie @ STARY KLASZTOR
Lis 19@20:00
Koncert przeniesiony: Rosalie @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Dolnośląskie | Polska
Zmiana terminu koncertu ROSALIE.! Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu ROSALIE. zapowiadanego na 19 listopada w Starym Klasztorze! Koncert odbędzie się 9 marca 2021 w tym samym miejscu. Zakupione bilety zachowują ważność i nie..
Koncert przeniesiony 20:00
Koncert przeniesiony @ STARY KLASZTOR
Lis 20@20:00
Koncert przeniesiony @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Dolnośląskie | Polska
Koncert będzie przeniesiony na przyszłoroczny termin, czekamy na potwierdzenie dokładnej daty. Bilety zachowają ważność. Po oficjalnym ogłoszeniu zmian będzie możliwość zwrotu biletów w miejscu ich zakupu jeśli nowa data będzie nieodpowiednia dla Państwa
Uwaga: koncert przeniesiony – Poparzeni Kawą Trzy + Leepeck I 15 lat razem 20:00
Uwaga: koncert przeniesiony – Poparzeni Kawą Trzy + Leepeck I 15 lat razem @ STARY KLASZTOR
Lis 21@20:00
Zmiana terminu koncertu ! Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu zapowiadanego na 21 listopada w Starym Klasztorze! Koncert odbędzie się 19 marca 2021 w tym samym miejscu. Zakupione bilety zachowują ważność i nie ma..
Uwaga: koncert przeniesiony – COLDPLAY akustycznie 20:00
Uwaga: koncert przeniesiony – COLDPLAY akustycznie @ STARY KLASZTOR
Lis 24@20:00
Zmiana terminu COLDPLAY akustycznie! Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu COLDPLAY akustycznie zapowiadanego na 24 listopada w Starym Klasztorze! Koncert odbędzie się 27 stycznia w tym samym miejscu. Zakupione bilety zachowują ważność i nie..
Uwaga: Koncert odwołany – CUMBIA & BALKAN FEST vol.1 20:00
Uwaga: Koncert odwołany – CUMBIA & BALKAN FEST vol.1 @ STARY KLASZTOR
Lis 28@20:00
Koncert CUMBIA & BALKAN FEST vol.1 odwołany! Z przykrością informujemy, że koncert CUMBIA & BALKAN FEST vol.1 zapowiadany na 28 listopada w Starym Klasztorze zostaje odwołany. Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia Zainteresowanych..
Zamów online