TRANSMISJA LIVE: 29. Finał WOŚP Wrocław


TRANSMISJA LIVE: 29. Finał WOŚP Wrocław
Kiedy:
30 Styczeń 2021 – 31 Styczeń 2021 całodniowy
2021-01-30T00:00:00+01:00
2021-02-01T00:00:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Koszty:
TRANSMISJA DARMOWA - BEZ PUBLICZNOŚCI
Kontakt:
TRANSMISJA LIVE: 29. Finał WOŚP Wrocław @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Dolnośląskie | Polska
29. Finał WOŚP odbędzie się w szczególnym czasie i warunkach. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy we Wrocławiu zagra w tym roku wyjątkowo w ostatni weekend stycznia.
Ze względu na sytuację, warunki, dezorganizację naszego życia, zdecydowaliśmy, że większość finałowych wydarzeń będziemy transmitować online na kanałach Wroclaw [Wroclove] oraz Youtube Wroclaw.tv.
Przed nami dwa dni spotkań, rozmów, koncertów, atrakcji, dwa dni bycia razem. 30 – 31 stycznia, prosto ze Stary Klasztor, który na ten czas stanie się centrum dowodzenia wrocławskim Finałem, odbędzie się transmisja z zaplanowanych na ten weekend wydarzeń.

W orkiestrowym studio już teraz zapowiedziało się mnóstwo gości, związanych z Wrocławiem, od wielu lat wspierających Wielką Orkiestrę. Przez cały weekend będziemy łączyć się ze Sztabami i na bieżąco śledzić co u nich się dzieje. W programie koncerty i muzyczne pocztówki – zarówno te na żywo, jak i te, które przywołują nasze najlepsze wspomnienia z Pol’and’Rock Festival.

Na żywo online usłyszycie m.in.:

DAGADANA, Nocny Kochanek, BARANOVSKi, Vavamuffin czy NO LOGO z Marią Sadowską.
Jeżeli tylko sytuacja w kraju nam na to pozwoli, na wrocławskim Rynku uruchomimy strefę WOŚP oraz kolejne orkiestrowe atrakcje. Prosimy Was o zrozumienie, obserwujemy jak zmieniają się przepisy i w miarę możliwości będziemy działać tak, aby 29. Finał WOŚP był jeszcze piękniejszy, cieplejszy i bezpieczniejszy niż w ubiegłych latach.

“W czasie 29. Finału jeszcze bardziej, jeszcze głośniej i jeszcze mocniej mówimy – gramy z głową!” – mówi

Jurek Owsiak.
Wrocław dajcie sygnał, że jesteście gotowi i razem uruchomimy najpiękniejsze pokłady energii!