“Rockowy Wehikuł Czasu”


“Rockowy Wehikuł Czasu”
Kiedy:
29 Wrzesień 2020@20:00
2020-09-29T20:00:00+02:00
2020-09-29T20:15:00+02:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Koszty:
20-25pln
“Rockowy Wehikuł Czasu” w Starym Klasztorze!
Klub Stary Klasztor zaprasza 29 września na Letnią Scenę na koncert największych polskich przebojów ostatnich kilku dekad w wykonaniu zespołu “Agnes & Band” LIVE
“Rockowy wehikuł czasu” to muzyczna wyprawa w głąb bogatej historii polskiego rocka. W Starym Klasztorze usłyszymy: “Marchewkowe pole” – Lady Pank, “Mój jest ten kawałek podłogi” – Mr Zoob, “Konik na biegunach” – Urszula, “Piosenka księżycowa” – Varius Manx, “Agnieszka” – Łzy, “Na jednej z dzikich plaż” – Rotary, “Ale wkoło jest wesoło” – Perfect, “Polski ” – Human, “Boso” – Zakopower, “Małomiasteczkowy” – Podsiadło i wiele innych hitów, które można będzie zaśpiewać razem z zespołem. Będzie też kilka akcentów zagranicznych – przygotujcie się na dobrą zabawę!
“Agnes & Band” LIVE powstał w 2015 roku z inicjatywy wokalistki Agnieszki Bisikirskiej oraz gitarzysty Macieja Burniaka. Skład uzupełnili wieloletni przyjaciele muzyczni: klawiszowiec Zbigniew Malec oraz Dariusz Biłyk na perkusji i Piotr Sypień na basie, którzy tworzą fantastyczną sekcję rytmiczną. “Agnes & Band” to niepowtarzalne połączenie doświadczenia, warsztatu i wirtuozerii, doprawione energią liderki zespołu. Efektem końcowym są energetyczne występy z muzyką na żywo, podczas których zespół dzieli się z publicznością swoją pasją i miłością do muzyki.
Skład zespołu:
Agnes Bi – głos. Wokalistka i aktorka, laureatka II Edycji Bitwy na Głosy w zespole Kamila Bednarka. Dzieliła scenę z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami. Znakomity głos w połączeniu z wulkanem energii czynią z niej na scenie mieszankę wybuchową, która poderwie z miejsca każdego
MaciekBe – gitara i głos. Wrocławski gitarzysta, uczeń Leszka Cichońskiego, od kilkunastu lat członek zespołu Stana Borysa – Imię Jego 44. Współzałożyciel The StrażMiejska – The Police Tribute Band. Jest szybki i wściekły 🙂
Zibi Malec – Klawisze. Wrocławski klawiszowiec, który na przestrzeni lat zjeździł ze swoją muzyką całą Europę. Koncertował min. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii czy dawnej Jugosławii. Z jednakową finezją zagra w każdej stylistyce, od jazzu po ostrą rockerkę.
Dariusz Biłyk – perkusja. Wrocławski perkusista, który grał z takimi zespołami i artystami jak Vincent, TSA, Defekt Muzgó, Kreon, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Karin Stanek i wieloma innymi. Przez kilkanaście lat był członkiem Party Tour, z którym zaliczył kilkanaście festiwali muzyki country w Mrągowie.
Piotr Sypień – bas. Absolwent Wrocławskiej Akademii Muzycznej, przez wiele lat współpracował z Kabaretem Neonówka, występował również ze Stanem Borysem w zespole Imię Jego 44.
29.09.20 godz.20.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
ROCKOWY WEHIKUŁ CZASU – “Agnes & Band” Live
bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 25 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/www.eventim.plwww.ebilet.pl, goingapp.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl