Karaibskie Andrzejki 2019


Karaibskie Andrzejki 2019
Kiedy:
30 Listopad 2019@21:00
2019-11-30T21:00:00+01:00
2019-11-30T21:15:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Koszty:
50 -100 PLN
Karaibskie Andrzejki 2019 @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams!

Wszystkich miłośników karaibskich i latynoskich rytmów oraz tych, którzy chcieliby miło i aktywnie spędzić Andrzejkowy wieczór zapraszamy na szaloną, muzyczno – taneczną zabawę, która odbędzie się 30 listopada w Starym Klasztorze przy ulicy Purkyniego 1. Podczas tego niezwykłego Andrzejkowego wieczoru zagra zespół Jose Torres & Havana Dreams i nie zabraknie licznych pokazów tańca, animacji oraz tradycyjnych andrzejkowych wróżb i konkursów.

Wigilię świętego Andrzeja uważa się za czas magiczny, która dawniej była zarezerwowana wyłącznie dla panien odprawiających wróżby i liczących, że szybko wyjdą za mąż. Obecnie Andrzejki przerodziły się w popularny wieczór wielkiej zabawy.
W Starym Klasztorze nie zabraknie stanowisk z tradycyjnymi obrzędami Andrzejkowymi. Jedną z najstarszych wróżb jest lanie wosku przez ucho klucza. Wróżone będzie również z fusów kawy, które wysypane na biały talerz pozwolą na odczytanie przyszłości z ich formy. Nasze wróżki z pewnością wywróżą Wam wspaniałą przyszłość 🙂

Oprawę taneczną Andrzejkowego wieczoru zapewni najsłynniejszy Kubańczyk mieszkający w Polsce – Jose Torres ze swoim wspaniałym zespołem Havana Dreams.
Każdy koncert zespołu Jose Torres y Havana Dreams to podróż w krainę latynoskich rytmów, pełnych słońca kolorów i dźwięków Kuby oraz Ameryki Łacińskiej. Program artystyczny jest wędrówką po krainie radości, pokładach energii i ścieżkach nostalgii oddających klimat ulic Havany. Pomiędzy utworami Jose Torres wprowadza publiczność w tematykę utworów, opowiada anegdoty, wciąga widzów w show. Wspiera go w tym zespół Havana Dreams z wokalistami. Zespół specjalizuje się w tradycjonalnej muzyce kubańskiej, której czarujące brzmienia słychać na ulicach Hawany.

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy – restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo – taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi po zakupie biletu będzie można swobodnie się przemieszczać.
W Sali Gotyckiej odbywać się będą koncerty oraz tańce. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć.
Poniżej w Starym Klasztorze układ miejsc pozostanie restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami oraz wywróżyć sobie przyszłość.

W programie Karaibskich Andrzejek w Starym Klasztorze:
– koncert zespołu Jose Torres & Havana Dreams ( 3 sety muzyki na żywo)
– pokazy wrocławskich szkół tańca
– konkurs na najlepsze karaibskie przebranie ( przewidziane atrakcyjne nagrody)
– taneczne zabawy z animatorami
– integracja ze szkołami tańca i trenerami
– wróżby andrzejkowe
– Dj-sety muzyczne
– specjalne Menu Andrzejkowe

30.11.2019, godz. 21.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
KARAIBSKIE ANDRZEJKI z zespołem Jose Torres & Havana Dreams
bilety :
wejściówka stojąco-tańcząca: 60 zł – przedsprzedaż w klubie, rezerwacje: bilety@o2.pl, w punktach sprzedaży, 70 zł – w dniu imprezy

Informujemy że wszystkie bilety na miejsca siedzące zostały WYPRZEDANE!
Bilety na miejsca stojące/tańczące w cenie 60 zł można jeszcze
zarezerwować pod adresem bilety@o2.pl
W mailu proszę podać ilość biletów, datę i nazwę koncertu oraz swoje
imię i nazwisko
Po potwierdzeniu rezerwacji odbiór i opłata przy wejściu na koncert
Do zobaczenia na koncercie!

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, empikbilety.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl