ZNIENACKA POJECT


ZNIENACKA POJECT
Kiedy:
21 Wrzesień 2018@22:30
2018-09-21T22:30:00+02:00
2018-09-21T22:45:00+02:00
Gdzie:
RESTAURACJA STARY KLASZTOR
UL.PURKYNIEGO 1
Koszty:
Bez opłat
ZNIENACKA POJECT @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR

21 września w Starym Klasztorze wystąpi ZNIENACKA PROJECT!
Koncert będzie darmowy i rozpocznie się tuż po zakończeniu koncertu w Sali Gotyckiej.

informacje o zespole:
Jak to się zaczęło….
„Może „Znienacka”? – usłyszałem w słuchawce słowa wypowiedziane przez Bartka. Tak wykluła się nazwa dla zespołu, który tworzyliśmy wtedy w trójkę: Ania Dębicka, Bartek Kiszczak i ja Sławek Cygan. Z czasem odkryliśmy, że nazwa ta nie ma odpowiednika angielskiego, a jeżeli kiedyś będzie trzeba … ? Stąd też wziął się „Project”. Zespół z międzynarodową nazwą.
Teraz to już poleci, pomyśleliśmy :0)
Po drodze zmieniał się skład zespołu i przybywało nam lat. Na skrzypcach grała Gosia Dubowiecka, pojawił się Maciek Wolański z basem i Ania Mierczyńska z akordeonem guzikowym. Grywaliśmy w konkursach, na festiwalach krajowych, po knajpach, to tu, to tam. Wygraliśmy parę konkursów – m.in. Szanty we Wrocławiu, Tratwę, festiwal w Charzykowych…Tylko jakoś nie po drodze było nam do nagrania płyty.
Pierwszy raz weszliśmy do studia gdzieś na przełomie 2014-2015. Ostatni – dobre dwa lata później. Pośpiech podobno poniża. W efekcie powstał zbiór piosenek obejmujących muzyczne fascynacje naszych młodych lat oraz utwory autorskie inspirowane muzyką m.in. Marka Knoplfera, Dave Matthews Band, Great Big Sea czy folkowymi melodiami z Wysp.
Liczymy, że utwory na krążku dadzą Państwu przyjemność równą tej, jaką mamy wykonując je dla Państwa na scenie.Sławomir Cygan wraz z całym zespołem Znienacka Projekt.

21.09.2018, godz.22.30
Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław
wstęp wolny!