UK.SUBS, GA-GA ZIELONE ŻABKI ,TZN XENNA


UK.SUBS, GA-GA  ZIELONE ŻABKI ,TZN XENNA
Kiedy:
26 Styczeń 2019@20:00
2019-01-26T20:00:00+01:00
2019-01-26T20:15:00+01:00
Gdzie:
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
11-400 Wrocław
Polska
Koszty:
50 - 75 PLN
UK.SUBS, GA-GA  ZIELONE ŻABKI ,TZN XENNA @ Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

U.K.SUBS zagrają w Starym Klasztorze!

wROCKfest.pl zaprasza do Wrocławia na koncert brytyjskiej legendy punk rocka!
Zespół U.K.SUBS wystąpi 26 stycznia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, a towarzyszyć im będą rodzime legendy punk rocka – GA-GA ZIELONE ŻABKI oraz TZN XENNA
.
U.K. Subs to angielska grupa punkrockowa, wpisująca się w historię punka od jego początków do czasów obecnych.
Założona w 1976 przez Charliego Harpera, wokalistę związanego poprzednio ze sceną rhythm and blues. Początkowa nazwa brzmiała The Subversives, wkrótce została skrócona do The Subs, a potem zmieniona na UK Subs, gdyż okazało się, że istnieje już zespół o nazwie The Subs.
Ich twórczość muzyczna charakteryzowało połączenie punka, rock and rolla z pub rockiem. W 1979 GEM Records wydała ich pierwszy album Another Kind of Blues. Z dobrym przyjęciem spotkały się kolejne wydawnictwo – album Crash Course (1980) i single Stranglehold czy Tomorrow’s Girls. Zespół poprzedzał występy The Police podczas trasy po USA. Po przeminięciu początkowej mody na punk, zespół nie przerwał działalności i nie zmienił stylu (choć pojawiły się widoczne wpływy hard rocka i heavy metalu – wydawał kolejne płyty i intensywnie koncertował w ojczyźnie, USA i całej Europie.
Piosenka UK Subs „Down on the Farm” została nagrana przez zespół Guns N’ Roses i wydana na płycie „The Spaghetti Incident? ”

U.K.SUBS byli pierwszą punkową grupą, która odwiedziła nasz kraj.
W 1983 r. zagrali trasę koncertową wspólnie z zespołem Republika
U.K. Subs na swoim koncie mają 26 albumów. Ich utwory grali m.in: The Exploited, Henry Rollins, Die Toten Hosen, Guns’N’Roses, Kazik i Kult, Farben Lehre.
W 2016 roku ukazał się ostatni album U.K.SUBS „Ziezo”. Tytuł pochodzi z języka niderlandzkiego i oznacza skończoną dobrze wykonaną pracę. Charliemu i jego kolegom z zespołu udało się dokonać tego czego nie zrobił wcześniej żaden inny zespół. Wydać albumy w kolejności alfabetycznej od A do Z.

Aktualny skład zespołu przedstawia się następująco:
Charlie Harper – wokal,
Alvin Gibbs- bass,
Stephen Straughan – gitara
Jamie Olivier – perkusja.

TZN XENNA
(punk/muzyka latających żab), Warszawa)
Absolutna legenda polskiego punk rocka na kolejnym koncercie w Suwałkach. Kapela w początkowym okresie działała od 1981 do 1987 roku. Zasłynęli wtedy legendarną epką „Dzieci z Brudnej Ulicy”. W 2010 roku, wokalista Zygzak reaktywował TZN Xennę. Od tego czasu zespół nie odcina kuponów od przeszłości: wciąż nagrywa nowe płyty i aktywnie koncertuje.
https://www.facebook.com/tznxennaoi/

26.01.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
wROCKfest.pl prezentuje:
U.K.SUBS
GA-GA ZIELONE ŻABKI
TZN XENNA
bilety: 50 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 60 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon): 75 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/www.biletin.plwww.biletyna.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.