KAPELA ZE WSI WARSZAWA – XX urodziny


Kiedy:
3 Luty 2018@19:00
2018-02-03T19:00:00+01:00
2018-02-03T19:30:00+01:00
Gdzie:
Sala Gotycka
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
Wrocław
Polska
Koszty:
45-80 zł
Kontakt:
www.ethnojazz.pl

kapela

Kapela ze Wsi Warszawa obchodzi dwudziestolecie działalności. To dwie dekady intensywnych podróży po Polsce i świecie, setki nagranych piosenek, dziesiątki zrealizowanych projektów i wiele zdobytych nagród – od Fryderyków po nagrodę radia BBC. Zespół uznał, że to dobry pretekst do symbolicznego powrotu do źródeł. Do spotkań z nestorami lirycznych pieśni, transowych tańców i magicznych obrzędów, które zaowocują nagraniem wspólnej płyty”.

Zapraszamy do Starego Klasztoru na wyjątkowy koncert, będący zarazem premierą nowego albumu grupy „Re:akcja mazowiecka”.

„Zamierzamy zabrać publiczność w muzyczną i filmową podróż po Mazowszu. Krainie pełnej niezwykłych historii, tajemnic, magii, szalonej muzyki, cudaków i szamanów. Zaprosić unikalnych muzyków. Pokazać dostojnych Mistrzów, słowiańskich griotów, mazowieckich bluesmanów i wspólnie wygenerować korzenną muzykę nowego wieku. To ludowa awangarda. Stara i nieco młodsza szkoła mazowieckiego rock’n’rolla ” – mówi Maciej Szajkowski, lider grupy.

Poza Kapelą na koncercie pojawi się gość specjalny – grupa Carniacy.

3.02.18 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
KAPELA ZE WSI WARSZAWA – XX urodziny
bilety: 80 zł – I miejsca, 60 zł – II miejsca, 45 zł – miejsca stojące

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.