W Starym Klasztorze, zarówno w sali Restauracyjnej, jak i w Sali Gotyckiej znajdującej się piętro wyżej odbywa się wiele ciekawych imprez. Są to przede wszystkim koncerty, ale nie brakuje spotkań z kabaretem czy też imprez tanecznych. Poniżej prezentujemy kalendarz najbliższych wydarzeń.  
pon wt śr czw pt sob nie
1
THE EXPLOITED 20:00
THE EXPLOITED @ SALA GOTYCKA
Cze 1@20:00
THE EXPLOITED @ SALA GOTYCKA | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
The Exploited zagrają we Wrocławiu! wROCKfest.pl zaprasza 1 czerwca do wrocławskiego klubu Stary Klasztor na koncert punkrockowej legendy – The Exploited! THE EXPLOITED – to najbardziej znany zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka. Od..
2
HIP HOP DAY : WROCLOVE FEST 2018 20:00
HIP HOP DAY : WROCLOVE FEST 2018 @ SALA GOTYCKA
Cze 2@20:00
HIP HOP DAY : WROCLOVE FEST 2018 @ SALA GOTYCKA
Hip Hop Day na WrocLove Fest 2018! Na tegorocznym WrocLove Fest, odbywającym się na początku czerwca we Wrocławiu, nie zabraknie miejsca dla polskiego hip hopu. 2 czerwca zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na..
3
SYLWIA PRZYBYSZ 16:00
SYLWIA PRZYBYSZ @ SALA GOTYCKA
Cze 3@16:00
SYLWIA PRZYBYSZ @ SALA GOTYCKA | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
A teraz CZAS NA SHOW!   Wokalistka Sylwia Przybysz przeniesie nas w magiczny świat podczas swojej nowej trasy koncertowej. Czego możemy się spodziewać? Przyjdź na koncert i przekonaj się sam! „Czas się obudzić właśnie, czas..
CEJC 20:00
CEJC @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 3@20:00
CEJC @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Gwiazdy jazzu zagrają na Letniej Scenie Starego Klasztoru! Ethno Jazz Festival zaprasza na koncert międzynarodowej formacji tworzonej przez czołowych muzyków jazzowych z Polski, Węgier, Czech i Słowacji. Koncert Central European Jazz Connection odbędzie się 3..
4
5
JOAO DE SOUSA & OLA JAS 20:30
JOAO DE SOUSA & OLA JAS @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 5@20:30
JOAO DE SOUSA & OLA JAS @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Joao de Sousa i Ola Jas zaśpiewają w Starym Klasztorze! Ethno Jazz Festival zaprasza 5 czerwca do klubu Stary Klasztor na wspólny koncert znanego wrocławskiej publiczności João de Sousa oraz młodej wokalistki Oli Jas. W..
6
TRIBUTE TO JOSS STONE 20:00
TRIBUTE TO JOSS STONE @ Sala Gotycka
Cze 6@20:00
TRIBUTE TO JOSS STONE @ Sala Gotycka | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
Tribute To Joss Stone w Starym Klasztorze! Fanów muzyki soul zapraszamy 27 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze! Muzyczny wieczór TRIBUTE TO JOSS STONE poprowadzi wrocławska wokalistka ANJA SEI z zespołem. Wielbiciele talentu Joss..
7
MIREK CZYŻYKIEWICZ 20:30
MIREK CZYŻYKIEWICZ @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 7@20:30
MIREK CZYŻYKIEWICZ @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
The Best Of Mirek Czyżykiewicz w Starym Klasztorze! Ethno Jazz Festival zaprasza na koncert jednego z najznakomitszych polskich bardów. Mirek Czyżykiewicz z towarzyszeniem Witolda Cisło w programie „ the Best off „ wystąpi przed wrocławską..
8
WEEKEND KUCHNI WŁOSKIEJ 13:00
WEEKEND KUCHNI WŁOSKIEJ @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 8@13:00 – Cze 9@23:30
WEEKEND KUCHNI WŁOSKIEJ @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
Zapraszamy na dni kuchni włoskiej do Starego Klasztoru, które odbędą się 8 i 9 czerwca. Szef Kuchni przygotuje przysmaki prosto z Italii., a wieczór umili Państwu występ Maurizio Nicolini, włoskiego muzyka urodzonego w Varazze (rejon..
TRIBUTE TO AC/DC 21:00
TRIBUTE TO AC/DC @ STARY KLASZTOR
Cze 8@21:00
TRIBUTE TO AC/DC @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
TRIBUTE TO AC/DC w Starej Piwnicy! W ramach cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów czas na kolejną muzyczną petardę! 8 czerwca zapraszamy do klubu muzycznego Stary Klasztor na koncert TRIBUTE TO AC/DC! Muzyczny wieczór z twórczością..
9
10
ED SHEERAN NIGHT 20:00
ED SHEERAN NIGHT @ SALA GOTYCKA
Cze 10@20:00
ED SHEERAN NIGHT @ SALA GOTYCKA | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
Koncert Eda Sheerana w Polsce odbędzie się w sierpniu, ale już teraz zapraszamy na muzyczne spotkanie z twórczością brytyjskiego piosenkarza, gitarzysty i autora tekstów! 10 czwerwca zapraszamy na ED SHEERAN NIGHT – koncert w wykonaniu..
11
12
LETNIA SCENA: NIKOLA & MARCIN 20:00
LETNIA SCENA: NIKOLA & MARCIN @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 12@20:00
LETNIA SCENA: NIKOLA & MARCIN @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Nikola Warda & Marcin Gołda na Letniej Scenie Starego Klasztoru! 12 czerwca Nikola i Marcin zagrają dla Was energetyczny koncert, zawierający covery polskich i zagranicznych przebojów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Nikola Warda..
13
ANTYKABARET 20:00
ANTYKABARET @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 13@20:00
ANTYKABARET @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Ile razy rzucaliście palenie? Ile razy zaczynaliście dietę „od jutra”? Ile razy mówiliście: „teraz to już na pewno”? I co, udało się? Za nasze plany genialne, co to się nie powiodły, za nasze zwycięstwa, które..
14
15
LETNIA SCENA: NO IDEA 20:00
LETNIA SCENA: NO IDEA @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 15@20:00
LETNIA SCENA: NO IDEA @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Letnia Scena w Restauracji Stary Klasztor to cykl koncertów, które odbywają się na sezonowej scenie na naszym wewnętrznym Dziedzińcu. Występy artystów są jak egzotyczna bryza w samym sercu wrocławskiej metropolii. 15 czerwca na Letniej Scenie..
16
17
KONCERT CHARYTATYWNY 19:00
KONCERT CHARYTATYWNY @ SALA GOTYCKA
Cze 17@19:00
KONCERT CHARYTATYWNY @ SALA GOTYCKA
Koncert Charytatywny – Gramy dla Roberta! Wolna Grupa Bukowina, Małżeństwo z Rozsądku, Tomek Lewandowski oraz zespół Jan i Klan wystąpią 17 czerwca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, aby pomóc w zbiórce pieniędzy na pokrycie..
18
KASA BILETOWA NIECZYNNA!
KASA BILETOWA NIECZYNNA! @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 18 – Wrz 3 całodniowy
KASA BILETOWA NIECZYNNA! @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Szanowni Państwo, w dniach od 18 czerwca do 3 września KASA BILETOWA w Restauracji Stary Klasztor jest nieczynna. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio na kasie biletowej przed wydarzeniem (w miejscu koncertu), lub w naszym internetowym..
19
20
LETNIA SCENA: NICK SINCKLER 20:00
LETNIA SCENA: NICK SINCKLER @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 20@20:00
LETNIA SCENA: NICK SINCKLER @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Letnia Scena w Restauracji Stary Klasztor to cykl koncertów, które odbywają się na sezonowej scenie na naszym wewnętrznym Dziedzińcu. Występy artystów są jak egzotyczna bryza w samym sercu wrocławskiej metropolii. 20 czerwca na Letniej Scenie..
21
SONBIRD: LETNIA SCENA 19:00
SONBIRD: LETNIA SCENA @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 21@19:00
SONBIRD: LETNIA SCENA @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Zespół SONBIRD powraca do Wrocławia! 21.06.2018, godz. 19:00 – Letnia Scena Starego Klasztoru BILETY: 20 zł – I PULA 25 zł – II PULA 30 zł – w dniu koncertu Zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół..
22
YOUNG MULTI 18:00
YOUNG MULTI @ SALA GOTYCKA
Cze 22@18:00
YOUNG MULTI @ SALA GOTYCKA
YOUNG MULTI Nowa Fala Tour Powered by LG INFO: ______ Young Multi rusza w pierwszą ogólnopolską trasę, promującą debiutancki krążek Nowa Fala! Kiedy 3 lata temu Multi wrzucał do sieci pierwszą produkcję, niewielu wróżyło sukcesu..
23
TERNE CHAVE 22:00
TERNE CHAVE @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 23@22:00
TERNE CHAVE @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
[English version below] Na finał Festiwalu Kalejdoskop Kultur rom’n’roll prosto z Czech! Terne Čhave są uznawani za jeden z najstarszych i najsławniejszych romskich zespołów pochodzących z Czech. Ten siedmioosobowy zespół, występujący w składzie Gejza Bendig, Josef Dzurko, Jan..
24
25
26
27
SALON KACZMARSKIEGO 20:00
SALON KACZMARSKIEGO @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 27@20:00
SALON KACZMARSKIEGO @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Drodzy! Czerwcowy koncert to podwójna okazja do spotkania: zakończenie sezonu 2017/2018 i powitanie wakacji oraz sprawdzian kondycji (w szerokim tego słowa rozumieniu) i rozgrzewka przed Czatami Zamkowymi, które już trzy dni później! Wszystkie szczegóły na..
28
LETNIA SCENA: SOLARIS ROAD 20:00
LETNIA SCENA: SOLARIS ROAD @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Cze 28@20:00
LETNIA SCENA: SOLARIS ROAD @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR
Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Letnia Scena Starego Klasztoru prezentuje. 28 czerwca zagra dla Was zespół SOLARIS ROAD. o zespole: – 8 lat na scenie koncerty w kraju i za granicą ( min. WOŚP,..
29
30