Wrocławska Wielka Płyta & Error Label & Viktoria Ivanenko


Wrocławska Wielka Płyta & Error Label & Viktoria Ivanenko
Kiedy:
1 Sierpień 2020@19:00
2020-08-01T19:00:00+02:00
2020-08-01T19:15:00+02:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Koszty:
Bez opłat
Wrocławska Wielka Płyta & Error Label & Viktoria Ivanenko @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Dolnośląskie | Polska

Wrocławska Wielka Płyta [WWP] – Muzyczny kolektyw przodowników z Wrocławia. W czynie społecznym tworzymy muzykę, która razem z potęgą betonu obrazuje piękno szarości, wylewki i współzawodnictwa w dążeniu do realizacji Pięciolatki.

Nazwa odnosi się do Wrocławskich blokowisk PRL-u. Każdy z założycieli wychowywał się na mniejszym lub większym osiedlu prócz frontmana, który jest typowym wieśniakiem.

Tylko beton, klamry i ucho. Styropianowi mówimy stanowcze NIE!!!

Nasze sociale.
FB:
https://m.facebook.com/wroclawska.wielka.plyta/
IG:
https://www.instagram.com/wroclawska.wielka.plyta/
YT:
https://www.youtube.com/channel/UC20x5zMamz3WkbXe9bgG1CQ

‐——————-‐———————————————

Error Label, zespół założony w 2016 r. we Wrocławiu przez gości wychowanych na klasycznym metalu, stonerze i hard rock’u. Wszytko to wrzucone do jednego kotła uformowało styl Error Label – podkręcenie ognia w hard rockowym piecu przez jeszcze więcej mocy i mięsa, ale nie przekraczając granicy metalu spowodowało że dostajemy połączenie mocnych, bujających i tłustych riffów z konkretną dawką energii. Zespół od samego początku kierował się w kierunku southern rock-a /southern metal-u. Inspirując się takimi zespołami jak Black Label Society, Texas Hippy Coalition gitarzysta (Łukasz Makowski) oraz perkusista (Ryszard Kostrubiec) składali w całość pierwsze utwory. W połowie 2016 r. do składu dołączył basista Mateusz Geppert. Po dość długich poszukiwaniach i przesłuchaniach miejsce na wokalu w połowie 2017 r. zajął Przemysław Babiec. Zespół w takim składzie zagrał kilkadziesiąt koncertów. Na początku 2020 r. miejsce na basie zajął Jakub Wachnik.

Jak jednym zdaniem określić muzykę Error Label?
“This shit is heavy, This shit is Rocky, This shit is Bluesy”

FB: https://www.facebook.com/ErrorLabel/
Instagram: https://www.instagram.com/error_label/
YT: https://m.youtube.com/channel/UCOk6eUdWmYH5Htn661hBzOg
Spotify: https://open.spotify.com/album/6D6yLxeeyiEjHwTMgOC5Bf?si=4iZKVMDOTcChOrhQYFepHw

——————————————————————

Viktoria Ivanenko. Muzyk – instrumentalistka z wykształcenia . Skończyła 2 st. Szkoły muzycznej – kierunek skrzypce, fortepian dod. Pasją jest gitara i śpiew. Pisze i komponuje utwory, koncertuje.
Majwiększym marzeniem jest nagranie płyty (ma autorskie utwory na cała płytę) oraz dzielenie się muzyką z innymi, dlatego idealnie pasuje do naszej koncertowej paczki.