SUMMER SHARK ATTACK || Otwarcie Sceny Letniej


SUMMER SHARK ATTACK || Otwarcie Sceny Letniej
Kiedy:
4 czerwiec 2022@17:00
2022-06-04T17:00:00+02:00
2022-06-04T17:15:00+02:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-149 Wrocław
Polska
Koszty:
Bez opłat
Z cyklu Trasz Garasz & Friends:
SUMMER SHARK ATTACK czyli …
Otwarcie Sceny Letniej w Starym Klasztorze! To najgorętsze wydarzenie tego lata! U nas lato zaczyna się dokładnie 4 czerwca, w SOBOTĘ !!
Będzie ostro jak płetwa rekina, będzie też delikatnie jak fala bujająca Was przez całą gorącą noc !
Już o 17:00 otwieramy bramy.
Podczas zbliżającego się wydarzenia zaprezentujemy Wam wiele stylów muzycznych, granych zarówno przez starych wyjadaczy jak i rodzące się gwiazdy.
Wstęp FREE 🙂
Wystąpią dla Was:
LUCY & GREGORY
Lucy (Oktawia Nowak) to wrocławska wokalistka związana z muzyką już od najmłodszych lat. Odnajduje się w soulu, jazzie i muzyce alternatywnej. Podczas wydarzenia zaśpiewa swój autorski materiał oraz polskie i zagraniczne utwory. Towarzyszyć jej będzie gitarzysta Grzegorz Fedyna.
BLUESGRAND:
Istnieją od 2010 roku Zespół ma na koncie wiele koncertów w kraju i za granicą. Repertuar i wykonanie spotyka się z przychylnym przyjęciem publiczności i choć grają w większości standardy blues-rockowe napotykają się z pozytywną krytyką ekspertów muzycznych.
Świetnie sprawdzają się zarówno podczas koncertów klubowych, plenerowych jak i na dużych scenach.
PINK RITUAL
Rozczochrane włosy, głośne dźwięki i młodość pełną parą – te słowa najlepiej opisują zespół Pink Ritual. Grają rocka rodem z lat 80, którego tworzą w swojej muzycznej piwnicy. Kochają pogo pod sceną i blask cekinów.
TRASZ GARASZ
Bez względu na to, czy wszechświat ma skończoną przestrzeń, czy jest nieskończony – Trasz Garasz wypełni go dla Was dobrą nutą i energią.
Organizator wydarzeń z cyklu TG & Friends po raz kolejny szykuje dla Was niezłe granko z Przyjaciółmi i dla Przyjaciół 🙂
Na swoim koncie mają już całkiem pokaźną listę zorganizowanych imprez i zagranych koncertów.
TG to grupa eksperymentalno -imprezowa. Każdy gra jak lubi a ich flow przyciąga fanów, którzy chcą na totalnym luzie bawić się muzyką. Nigdy nie wiadomo co wymyślą, jak zagrają i czym nas zaskoczą.
W głowie funk, w duszy punk.
SUCK MY GLOVE
Trio powstałe z połączenia trzech niezależnych sił funku, nu metalu lat 90-tych i metalu progresywnego opowiadające się za jasną stroną mocy muzy przenikającej pokolenia!
Zespół działa od wielu lat. Jego silną podstawą od zawsze jest Hary – mózg operacji, wokalista o wielu gitarach, gitarzysta o wielu wokalach! Na scenie razem z Gregorem na bassie i Gibbym na garach, w trójkę wyczyniają niesamowite rzeczy.
Zapraszamy na Najgorętszą Imprezę tego lata – u nas lato zaczyna się już 04 czerwca 🙂
Będzie ogień! Wbijajcie do nas koniecznie!
// wkrótce więcej szczegółów – obserwuj Summer Shark Attack //