Rewia Burleski


Rewia Burleski
Kiedy:
9 czerwiec 2022@19:00
2022-06-09T19:00:00+02:00
2022-06-09T19:15:00+02:00
Gdzie:
SALA GOTYCKA
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-149 Wrocław
Polska
Koszty:
OD 60 PLN
Burleska po raz trzeci w Starym Klasztorze!
Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. Nadszedł czas na kolejną imprezę we Wrocławiu! I tak podczas Rewii Burleski w kwietniu wystąpią dla Was:
🐾 Lady Fox – tajemnicza i zjawiskowa
🐾 Russell Bruner – Russel – performer z USA mianowany królem boyleski. Wąsaty siłacz, który damskie serca kruszy w dłoniach jak przepalone zapałki.
🐾 gospodyni wieczoru, rudowłosa diva o nogach dłuższych niż przedwyborcze obietnice polityków – Madame de Minou – Burlesque Artist 🐈
a imprezę poprowadzi Kate Rex, która wprowadzi Was w meandry burleskowego widowiska.
Do wyboru macie aż 3 warianty biletów
VIP – sektor 1/2 – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z różnych elementów swojej garderoby, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 125 lub 110 zł.
STANDARD sektor 3/4/5 – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości w cenie zależnej od bezpiecznej odległości 😉.
ANTRESOLA – tu też masz święty spokój, a do tego patrzysz na wszystko z góry, więc żaden szczegół show na pewno Ci nie ucieknie.
UWAGA! Układ sali ma charakter POGLĄDOWY, organizator zastrzega sobie możliwość lekkiej modyfikacji w zależności od okoliczności, z zachowaniem charakteru biletu (VIP lub standard) oraz lokalizacji.
Masz pytania? Pisz śmiało!
KIEDY: 9 czerwca – czwartek
GODZINA:
18 – otwarcie drzwi
19 – start pokazów
GDZIE: Stary Klasztor (Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 50-155 Wrocław)