PIOSENKI Z BAJEK DISNEYA


PIOSENKI Z BAJEK DISNEYA
Kiedy:
1 czerwiec 2022@17:00
2022-06-01T17:00:00+02:00
2022-06-01T17:15:00+02:00
Gdzie:
SALA GOTYCKA
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-149 Wrocław
Polska
Koszty:
od 35 PLN
Kontakt:
wRockfest.pl
537515210
PIOSENKI Z BAJEK DISNEYA na Dzień Dziecka w Starym Klasztorze!
Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wszystkich chcących powspominać młodzieńcze lata zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya!
1 czerwca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy na żywo takie hity jak: “Ty druha we mnie masz” (Toy Story), “Nie bój się chcieć” (Zwierzogród), “Miłość rośnie wokół nas” i “Hakuna Matata” (Król Lew), “Mam tę moc” (Kraina lodu), “Kolorowy wiatr” (Pocahontas) i wiele innych piosenek dobrze znanych z bajkowych produkcji Disneya.
Dodatkowo pojawią się uwielbiane nie tylko przez dzieci, polskie przeboje z Akademii Pana Kleksa
Śpiewać będą znakomici wokaliści – Nikola Warda i Wojtek Dereń z towarzyszeniem profesjonalnego zespołu muzycznego
Koncert bajkowych przebojów to będzie najpiękniejszy prezent dla Waszych pociech, a dla Was znakomita okazja do wspomnień 🙂
Bajki Disneya są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Coraz to nowe pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie.
Filmowym produkcjom Disneya towarzyszy zawsze wyjątkowa oprawa muzyczna. Piosenki do filmów piszą najlepsi kompozytorzy, a wykonują je światowe gwiazdy muzyki pop.
Utwory z bajek dla dzieci są często tak popularne jak same filmy i bajki.
W bajkowym koncercie w Starym Klasztorze. wystąpią:
Nikola Warda – pochodząca z Legnicy wokalistka, wiąże swoją przyszłość z muzyką, która jest jej całym życiem. Uczestniczka programów “Bitwa Na Głosy”, “Mam Talent” i “Szansa Na Sukces”. Koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu “Damy Rocka”
Wojtek Dereń – aktor scen muzycznych, wokalista. Przez wiele lat współpracował z Operą Wrocławską, Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Ad Spectatores i Cloud Theater
W 2018 roku został jednym z laureatów konkursu 39. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Jest liderem koncertu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego, z którym gości na wielu scenach na terenie całego kraju.
oraz zespół w składzie:
Gabrysia Cybuch – chórki, flet poprzeczny
Magdalena Dachowska – bas
Marcin Gołda – gitara
Adam Komorowski – piano
Robert Dachowski – perkusja
Konrad Możdżeń – perkusjonalia
.
.
1.06.22 godz.17.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
DZIEŃ DZIECKA – PIOSENKI Z BAJEK DISNEYA
bilety: 50 zł – I pula, 60 zł – II pula
bilety ulgowe (dzieci do lat 14): 35 zł – I pula, 40 zł – II pula

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/www.eventim.plwww.ebilet.plwww.kupbilecik.plwww.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl