L.U.C & Rebel Babel Ensemble


L.U.C & Rebel Babel Ensemble
Kiedy:
16 Listopad 2019@20:00
2019-11-16T20:00:00+01:00
2019-11-16T20:15:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Koszty:
60 - 80 pln
L.U.C & Rebel Babel Ensemble @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

L.U.C & REBEL BABEL ENSEMBLE zagrają w Starym Klasztorze!

wROCKfest.pl zaprasza 16 listopada do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny koncert L.U.C & REBEL BABEL ENSEMBLE!

REBEL BABEL ENSEMBLE to międzynarodowy, nieograniczony Big Band łączący muzyków, raperów i kompozytorów z różnych regionów Europy w celu kreowania dialogu, pojednania i przekraczania barier kulturowo-językowych, a także wyprowadzania muzyki do sfer wykluczonych z uczestnictwa w kulturze. Ideą projektu jest prezentowanie indywidualności brzmieniowych i językowych Europy poprzez międzynarodowe spotkania, a także łączenie świata zawodowców i amatorów w formie koncertów, happeningów i flesz mobów.
https://www.youtube.com/watch?v=vX3ySqxeWls

REBEL BABEL to eksperymentalny, nowatorski projekt, który angażuje i zaprasza do orkiestry muzyków z różnych miast i poprzez wibracje żywych instrumentów wydmuchuje pozytywne emocje do społeczeństwa. Kolektyw złożony z kompozytora i performera Jana Feat’a, rapera i performera L.U.C (nagrodzonego m.in. Paszportem Polityki i Mateuszem Trójki) oraz dydaktyka akademickiego i aranżera Adama Lepki, przemierza Europę organizując kolejne surrealne performensy oraz mikro i makrokoncerty.

Czasem to wykonania z klaksonami samochodowymi na skrzyżowaniach.
https://www.youtube.com/watch?v=YUEs0gx9BC8
Czasem to udźwiękowienie Mistrzostw Europy i wykonanie z kibicami symfonii na orkiestrę dętą i tysiące trąb stadionowych.
Czasem koncerty pod batutą ruchomych schodów barcelońskiego metra
https://www.youtube.com/watch?v=9pI7cTLuGPw
Czasem dęte parady rowerowe.
https://www.youtube.com/watch?v=M9LUmiCwuNw
Czasem 300 osobowe koncerty i parady piesze, a czasem wielkie galowe wykonania z najciekawszymi europejskimi raperami (Promoe, “Looptroop”, Rapsusklei, Woyza, L.U.C, Grubson, Joka “Kaliber 44”) na największych prestiżowych scenach festiwali (m.in. Opener, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Gdańsk Dźwiga Muzę).

REBEL BABEL koncertując łączy hip-hop, folk, funk i orkiestry dęte z wielojęzykowym rapem. Na scenie pojawiają się kilkudziesięcioosobowe składy złożone z muzyków brassowych z różnych krajów oraz raperzy, którzy recytują swoją poetykę w ojczystych językach. Koncerty mają nieprawdopodobną moc i siłę, są też interaktywne ze względu na angażowanie publiki i wspólne wykonania z amatorami, których zaopatrujemy w proste instrumenty.

16.11.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
L.U.C & REBEL BABEL ENSEMBLE
bilety: 60 zł – I pula
miejsca siedzące ( balkon): 80 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.