Koncert – Zenek Kupatasa / Ranko Ukulele


Koncert – Zenek Kupatasa / Ranko Ukulele
Kiedy:
2 czerwiec 2022@19:30
2022-06-02T19:30:00+02:00
2022-06-02T19:45:00+02:00
Gdzie:
SALA WITRAŻOWA
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-149 Wrocław
Polska
Koszty:
30 pln- REZERWACJA BILETÓW
Kontakt:

http://www.zenek33.pl/bilety-wroclaw.html

 

Szykujcie się na mocną dawkę radosnej twórczości. Zenek Kupatasa akustycznie i Ranko Ukulele razem w trasie koncertowej. Tańce, pogowańce i przytulańce gwarantowane. Zapraszamy do sali witrażowej Starego Klasztoru.
Na to wydarzenie prowadzimy rezerwacje.
Wyślij mail na adres bilety@zenek33.pl
W tytule maila wpisz “Wrocław”, a w jego treści napisz imiona i nazwiska osób, na które dokonamy rezerwacji po niższej cenie. Mogą być ksywy, jaki to jest problem, ogarniemy 😉
Rezerwacja – 30zł (płatne w dniu koncertu na wejściu)
Bilety na bramce – 40zł
ilość miejsc ograniczona
✯✯✯ zenek kupatasa ✯✯✯
ZENEK KUPATASA to muzorobol polskiej sceny niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie tworzy pod własnym szyldem. Spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów, w tym takie odpały jak różowa płyta dla dzieci na jednym motywie perkusyjnym “Na Jedno Kopyto”. Jego najnowsza, ósma płyta “O!” to kwintesencja jego stylu – punkmetalowe, motywujące hymny ze swoistą filozofią Zenka. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera się granica między zespołem, a publicznością.
ZENEK KUPATASA akustycznie (skład):
Zenek Kupatasa – wokal, gitara akustyczna
Ątoni Ątoniak – bas akustyczny
Twardy Dyskus – bity
✯✯✯ ranko ukulele ✯✯✯
Ranko to artystka z Poznania, która śpiewa proste i zazwyczaj wesołe piosenki własnego autorstwa przy akompaniamencie ukulele. Teksty bazujące na luźnych skojarzeniach i absurdalnym humorze zyskały sporo słuchaczy, w szczególności dzięki popularności utworów “Kluska” i “Żaklin”. Z wykształcenia jest lingwistką, po kilku latach spędzonych w Kambodży wróciła do kraju w sam raz na wirusa i panoszy się głównie po Internecie na kanale Ranko Ukulele na YouTubie oraz wszędzie tam, gdzie znajdzie ludzi, którzy w głębi serca identyfikują się z pierogiem.