Kartky oraz PlanBe


Kartky oraz PlanBe
Kiedy:
29 Listopad 2019@20:00
2019-11-29T20:00:00+01:00
2019-11-29T20:15:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Koszty:
35 - 50 PLN
Kartky oraz PlanBe @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

Kartky oraz PlanBe zagrają w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza na koncert promujący najnowsze płyty dwóch raperów młodego pokolenia.
29 listopada na scenie Sali Gotyckiej przed wrocławską publicznością zaprezentują się Kartky oraz PlanBe! Tego wydarzenia nie można przegapić!

Kartky – młody i zdolny reprezentant QueQuality. Jego pierwszym, szeroko przyjętym, albumem był “Preseason Highlights”, którym pochodzący z Bytomia raper zaznaczył się w świadomości słuchaczy. W 2015 roku wydał świetnie przyjęte płyty “Shadowplay” i “Fuego Infinito”, co pozwoliło mu jeszcze mocniej zaakcentować swoją pozycję na scenie. Następnie stworzył, wraz z Emesem Milliganem, “Nowe Kino”. W 2018 roku na rynku ukazały się jego dwa albumy: “Blackout” oraz “BLACK MAGIIC”, który to otrzymał status złotej płyty. Aktualnie Kartky promuje swój najnowszy krążek pt. „dom na skraju niczego”.

PlanBe (Bartosz Krupa) – polski raper i autor tekstów. Muzyk należy do wytwórni QueQuality. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Quebonafide, ReTo, Bedoes czy Otsochodzi oraz wokaliści Smolasty i Sztoss.
W 2017 roku premierę miał jego debiutancki album pt. Insomnia. Płyta dotarła do 4. miejsca Polskiej listy przebojów – OLiS
Teraz PlanBe przyjeżdża do Wrocławia z materiałem z najnowszej płyty “Złoty Chłopak”.

29.11.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
KARTKY
PlanBe
bilety: 35 zł – I pula
miejsca siedzące ( balkon): 50 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, empikbilety.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.