Jarema Guitar Day


Jarema Guitar Day
Kiedy:
10 Styczeń 2020@20:00
2020-01-10T20:00:00+01:00
2020-01-10T20:15:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Koszty:
20 - 40 PLN
Jarema Guitar Day @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

Jarema Guitar Day – koncert pamięci Jaremy Klicha w Starym Klasztorze!

10 stycznia już po raz siódmy zapraszamy na koncert pamięci Jaremy Klicha pod hasłem “Jarema Guitar Day”. Jarema Klich, gitarzysta klasyczny, pedagog, współzałożyciel WTG, człowiek wielu talentów, zmarł przedwcześnie pokonany przez nowotwór.

Podczas piątkowego wieczoru w Starym Klasztorze zaprezentują się przyjaciele Jaremy w różnorodnych składach i gatunkach muzycznych: KRZYSZTOF PEŁECH z przyjaciółmi reprezentować będzie gitarę klasyczną, MAREK “STINGU” POPÓW z zespołem przygotowują specjalny program “Klasyka na rockowo” z przebojami muzyki klasycznej w rockowych aranżacjach, a grupa JAN i KLAN i PRZYJACIELE JAREMY przeniesie nas w świat dźwięków Krainy Łagodności oraz szant i piosenek żeglarskich, jako że Jarema był zapalonym turystą i żeglarzem i niejedną noc spędził grając przy ognisku lub na jachcie.

Ta wybuchowa mieszanka stylów ma wspólny mianownik – jest nim gitara oraz postać Jaremy Klicha.
Jarema był człowiekiem wyjątkowym. Inteligentny, wrażliwy, z charakterystycznym poczuciem humoru i sercem na dłoni zjednywał sobie ludzi. Dlatego właśnie nie daje o sobie zapomnieć i każdego roku przyciąga przyjaciół, znajomych, uczniów, współpracowników, fanów, którzy chętnie spędzają wspólnie wieczór wypełniony feerią dźwięków i wspomnień.

10.01.20 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
JAREMA GUITAR DAY – koncert pamięci Jaremy Klicha
miejsca siedzące: 35 zł – przedsprzedaż , 40 zł – w dniu koncertu
miejsca stojące: 20 zł – przedsprzedaż, 25 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl