BUENA VISTA


BUENA VISTA
Kiedy:
16 Styczeń 2020@20:00
2020-01-16T20:00:00+01:00
2020-01-16T20:15:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Koszty:
40 - 60 PLN
BUENA VISTA @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

Music of Buena Vista ponownie w Starym Klasztorze!

Miłośników kubańskiej muzyki zapraszamy 16 stycznia do Starego Klasztoru na koncert Music of Buena Vista!

Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club, jeżeli wciąż słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przeoczyć występów na żywo projektu Music of Buena Vista – kubańskich artystów, którzy zachęceni zachwytem polskiej publiczności oraz spektakularnym sukcesem ich poprzednich występów postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj!
Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy po raz kolejny zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość!
Gwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość z członków The Cuban Latin Jazz występowała z muzykami z Buena Vista Social Club. Szczera pasja i nieposkromiona energia latynoskiej ognistej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tych tradycyjnych kubańskich rytmach nie mogąc o nich zapomnieć. W zespole śpiewają m.in. Yaremi Kordos, Juan Carlos Hechavarria, Alexis Herrera Estevez, Elio Rodriguez, którzy występowali na jednej scenie z Compay’em Segundo i z Omarą Portuondo.
The Cuban Latin Jazz (Music Of Buena Vista) to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki. Niepowtarzalni muzycy i niewiarygodni tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie, które zarazi Cię humorem i temperamentem Kuby. Wraz z unikalną mieszanką melancholii i szczęścia, wraz z rytmem, który wkrada się pod skórę, wraz z melodią i ruchami, które trafiają prosto do serca, artyści zapalą w Tobie ogień kubańskiego pożądania życia.
Niebawem Ci rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy zabiorą właśnie Was w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany. Poczujecie w sobie prawdziwą kubańską radość życia – a to wszystko podczas koncertu The Cuban Latin Jazz (Music of Buena Vista)

The Cuban Latin Jazz występuje w składzie:
Roland Abreu – kontrabas, vocal
Nando del Rio – kongi, vocal\
Dominik Jaske – Timbales
Paweł Kukuła – piano
Taras Bakovsky – saksofon

Gościnnie wraz z zespołem The Cuban Latin Jazz wystąpi niezwykła Yaremi Kordos oraz Juan Carlos Hechevarria.

16.01.20 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Ethno Jazz Festival – Muzyka Świata
THE CUBAN LATIN JAZZ – MUSIC OF BUENA VISTA
miejsca siedzące: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
miejsca stojące/tańczące: 40 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, empikbilety.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl