Bass Astral Solo Akt + Gypsy Orchestra


Bass Astral Solo Akt + Gypsy Orchestra
Kiedy:
14 Grudzień 2019@19:00
2019-12-14T19:00:00+01:00
2019-12-14T19:15:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
50-155 Wrocław
Polska
Koszty:
65 pln
Bass Astral Solo Akt + Gypsy Orchestra @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

Bass Astral to jeden z najbardziej nietuzinkowych producentów i kompozytorów w Polsce, który łączy delikatność muzyki instrumentalnej z szalenie taneczną elektroniką.

Na co dzień występuje w duecie Bass Astral x Igo, z którym nagrał dwie płyty. Wśród swoich największych inspiracji wymienia takich artystów jak Nicolas Jaar, Flume, Nils Frahm czy John Frusciante.

Bass Astral:
„Solowy projekt jest dla mnie pretekstem do wyrażania kolejnych warstw mojej duszy. Eksperymentów na jeszcze głębszym poziomie. Możecie spodziewać się muzyki skrajnie wrażliwej, a momentami jeszcze mocniejszej i dzikiej niż dotychczas.”

Na koncie ma wiele sukcesów, występy na największych festiwalach w kraju, poczucie balansu w życiu codziennym, żywy kontakt z kreatywnością oraz niegasnącą radość z tworzenia i występowania.

Ten intymny w formie koncert będzie okazją do usłyszenia nigdy wcześniej nie publikowanego materiału, z jego nadchodzącej, pierwszej solowej płyty: „Techno do Miłości”.

YouTube: http://bit.ly/30Alibp

_____________________________________________________

Gypsy and the Acid Queen to pseudonim Kuby Jaworskiego songwritera, multiinstrumentalisty i wokalisty z Krakowa, który ma na koncie dwie bardzo dobrze przyjęte płyty – debiutancką “Gypsy and the Acid Queen” 2016 (utrzymaną w stylistyce onirycznych gitarowych ballad o lekki zabarwieniu bluesowo-rockowo-psychodelicznym), oraz “Dni miłości, Noce cudów” 2019 płytę zdecydowanie bardziej elektroniczną, momentami nawet taneczną na której główną rolę gitara oddała syntezatorom. Dwa single z płyty “W Taką Noc Jak Ta” i “Kiedy Szumią Wierzby” zostały już odsłuchane ponad 200 tysięcy razy na samym portalu Spotify.

BEAUTY AND THE BEAST TOUR to nazwa jesienno-zimowej części trasy promującej najnowszą płytę Gypsiego “Dni miłości Noce cudów”. W ramach tej trasy Gypsy z nową Orkiestrą odwiedzi również Warszawę by zagrać stare numery (niejednokrotnie w nowych aranżacjach), całą płytę “Dni miłości noce cudów” z singlami:

“W Taką Noc Jak Ta”
https://www.youtube.com/watch?v=nivjXUCid2w

“Kiedy szumią wierzby”
https://www.facebook.com/gypsyandtheacidqueen/videos/484150425719938/

czy “Kołysanka dla Świata”
https://www.facebook.com/gypsyandtheacidqueen/videos/504893893656539/

____________________________________________________

18:00 – Otwarcie bram
19:00 – Start koncertu