SALA GOTYCKA

Jest to jedno z piękniejszych miejsc użytkowych we Wrocławiu. Znajduje się w kompleksie koncertowo – restauracjnym Starego Klasztoru w samym sercu miasta.

Jest to wyjątkowo cenne i atrakcyjne miejsce pod kątem historycznym, cechujące się stylowymi ścianami z surowej cegły, dębową podłogą, wyposażone w szerokie zaplecze restauracyjne z przepysznym cateringiem, profesjonalną obsługą i zdumiewająco klimatyczną muzyką.

Bankiet pośród XIX-wiecznych murów wrocławskiej Sali Gotyckiej! Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, udostępniamy ogromną sale bankietową w gotyckiej aranżacji. Sala posiada praktyczną i klimatyczną antresolę, profesjonalne oświetlenie a także wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający i audiowizualny. Wystrój wnętrza klubu emanuje zwłaszcza średniowieczną surowością ścian i podłóg, ożywioną jednocześnie za sprawą niezwykle stylowych lamp.

Sala Gotycka jest też miejscem do którego przyjeżdżają regularnie gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wystarczy wspomnieć, że udostępniana przez nas sala bankietowa gościła do tej pory takich artystów jak chociażby: Mor Karbasi, Natalię Przybysz, Annę Marię Jopek, Mirosława Czyżykiewicza, Wolną Grupę Bukowinę oraz Stanisława Soykę, . Ponadto obywają się tutaj cykliczne festiwale muzyczne oraz występy najbardziej cenionych grup kabaretowych. . Udostępniamy dla Państwa najlepszą w okolicy salę bankietową – Wrocław może być z niej naprawdę dumny!

Chcą Państwo aby organizowany bankiet odbywał się w doskonałym lokum o dogodnej lokalizacji, gustownym wystroju wnętrza, świetnej muzyce, a także gwarantującym przepyszny katering?

Nasza firma udostępni Państwu na okoliczność tego niezwykłego wydarzenia takie właśnie miejsce! Jest to wyjątkowo klimatyczne lokum, które stanowi doskonałe połączenie klubu muzycznego, restauracji, a także może być wykorzystane jako bardzo elegancka sala weselna oraz bankietowa.