MUSIC OF BUENA VISTA

PURKYNIEGO 1
40 - 45 PLN
MUSIC OF BUENA VISTA @ RESTAURACJA STARY KLASZTOR

Music of Buena Vista w Starym Klasztorze!

Miłośników kubańskiej muzyki zapraszamy 14 września do Starego Klasztoru na koncert Music of Buena Vista!

Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club, jeżeli bezustannie słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przegapić występów na żywo projekt Music of Buena Vista, kubańskich artystów, którzy zachęceni zachwytem polskiej publiczności oraz spektakularnym sukcesem ich poprzednich występów postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj!
Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy po raz kolejny zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość!
Gwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość z członków The Cuban Latin Jazz występowała z muzykami z Buena Vista Social Club. Szczera pasja i nieposkromiona energia latynoskiej ognistej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tych tradycyjnych kubańskich rytmach nie mogąc o nich zapomnieć. Dziś przez większość krytyków zostali okrzyknięci godnymi ich następcami. W zespole śpiewają m.in. Yaremi Kordos, Juancarlos Echevarria, Alexis Herrera Estevez, Elio Rodriguez, którzy występowali na jednej scenie z Compay’em Segundo i z Omarą Portuondo.
The Cuban Latin Jazz (Music Of Buena Vista) to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki. Niepowtarzalni muzycy, najpopularniejsi piosenkarze i niewiarygodni tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie, które zarazi Cię humorem i temperamentem Kuby. Wraz z unikalną mieszanką melancholii i szczęścia, wraz z rytmem, który wkrada się pod skórę, wraz z melodią i ruchami, które trafiają prosto do serca, artyści zapalą w Tobie ogień kubańskiego pożądania życia.
Niebawem Ci rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy zabiorą właśnie Was w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany. Poczujecie w sobie prawdziwą kubańską radość życia – a to wszystko podczas koncertu The Cuban Latin Jazz (Music of Buena Vista)

The Cuban Latin Jazz występuje w składzie:
Juan Carlos Hechevarria–vocal, bongosy
Roland Abreu – kontrabas, vocal
Nando del Rio – kongi, vocal
Paweł Kukuła – piano
Taras Bakovsky – saksofon
Gościnnie wraz z zespołem The Cuban Latin Jazz wystąpi niezwykła Yaremi Kordos.

14.09.18 godz.20.00 Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
THE CUBAN LATIN JAZZ – MUSIC OF BUENA VISTA
bilety: 40 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/www.biletin.plwww.ticketmaster.plwww.biletyna.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.