LAIBACH


LAIBACH
Kiedy:
24 Luty 2019@20:00
2019-02-24T20:00:00+01:00
2019-02-24T20:15:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
11-400 Wrocław
Polska
Koszty:
85 - 130 PLN
LAIBACH @ STARY KLASZTOR | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
Laibach powraca do Wrocławia z nową płytą!
„The Sound Of Music” to tytuł nowej płyty legendarnego zespołu LAIBACH.
W ramach europejskiej trasy koncertowej promującej to wydawnictwo zespół odwiedzi Polskę i 24 lutego zagra we Wrocławiu w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.
 
Oprócz repertuaru z nowej płyty na koncercie usłyszymy również znane już utwory z poprzednich albumów zespołu Laibach – Also Sprach Zarathustra, Spectre, Sympathy for the Devil, WAT, Kapital, Volk czy Laibach Revisited.
 
Laibach to zespół bardzo dobrze znany w naszym kraju. Awangardowa ekipa łączy w swej muzyce industrial, metal i neoklasykę. Ich nazwa to niemieckie tłumaczenie Lublany, stolicy Słowenii.
Wielką pozycją w ich dorobku jest muzyka do przedstawienia „Macbeth”, wystawianego w Hamburgu. Arcydziełem są przeróbki hymnów państwowych nagrane na albumie „Volk”.
Laibach to muzyka, to niezapomniane koncerty, mistyczne i teatralne, to charakterystyczna „pilotka” Milana Frasa. To zaskakujące projekty, jak choćby ten na zlecenie polskiego Narodowego Centrum Kultury z okazji 70. rocznicy powstania warszawskiego, który też usłyszymy podczas koncertu w Starym Klasztorze.
 
24.02.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
LAIBACH „The Sound Of Music”
bilety: 85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon): 130 zł
 
 
Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl
 
Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.