JOHN CORABI


JOHN CORABI
Kiedy:
28 Styczeń 2019@20:00
2019-01-28T20:00:00+01:00
2019-01-28T20:15:00+01:00
Gdzie:
STARY KLASZTOR
PURKYNIEGO 1
Koszty:
55 - 65 PLN
JOHN CORABI @ STARY KLASZTOR

John Corabi – wokalista Motley Crue w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza 28 stycznia na koncert Johna Corabi, znanego ze współpracy z zespołem Motley Crue!
John Corabi wraz z supergrupą The Dead Daises wystąpił we Wrocławiu jako gwiazda Gitarowego Rekordu Guinnessa 1 maja tego roku.

John Corabi – amerykański wokalista, gitarzysta a także kompozytor znany ze współpracy z zespołem Motley Crue. Na początku lat 90-tych, zastąpił oryginalnego wokalistę Vince Neila. Z Motley Crue wydał dwa albumy, a jego kompozycje zespół wykorzystywał jeszcze na kolejnych płytach. Zadebiutował wcześniej, bo pod koniec lat 80-tych w formacji Scream, z którą wydał jeden album.
Po rozstaniu z grupą Motley Crue, John nawiązał współpracę z byłym gitarzystą Kiss – Brucem Kulickiem, tworząc zespół o nazwie Union. Mają w swoim dorobku 3 autorskie albumy oraz trasy koncertowe po całym świecie. Także z Brucem Kulickiem oraz basistą Chuckiem Garrickiem (Alice Cooper) uczestniczą w projekcie perkusisty grupy Kiss, Erica Singera zwanym E.S.P., który ma na swoim koncie 2 płyty.
Corabi udziela się także gościnnie jako wokalista na wielu albumach z cyklu „Tribute to…”, oraz jako gitarzysta w grupie Ratt.

W Starym Klasztorze usłyszmy materiał promujący najnowszą autorską płytę UNPLUGGED, na której znajdują się utwory premierowe oraz kompozycje znane z wcześniejszych jego dokonań, w nowych akustycznych aranżacjach a także utwory którym inspiruje się John.

Corabi obecnie jest frontmanem supergrupy The Dead Daises, złożonej z muzyków Guns N’ Roses, Whitesnake, Journey, Hardline, Bad Moon Rising i Thin Lizzy.
Grupa zagrała na Gitarowym Rekordzie Guinnessa 2018 oraz pojawiła się już dwukrotnie na Festiwalu Woodstock, ostatnim razem dając spektakularny koncert na głównej scenie z Gorzowską Orkiestrą Symfoniczną dla pond 500 000 widzów, nazwanym Concert For Freedom.
https://www.youtube.com/watch?v=4j8rOMeIMr8

Jako support na scenie Starego Klasztoru pojawi się PiS, duet gitarzysty Piotra Lekkiego i wokalisty Sierścia, wokalisty grupy 4 Szmery.

28.01.19 godz.20.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
JOHN CORABI
bilety: 55 zł – przedsprzedaż, 65 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/www.biletin.plwww.biletyna.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.kupbilecik.plwww.empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.